VIRUTON BOHR 1l - Płyn do narzędzi obrotowych

Nowy produkt

22,50 zł brutto

22,50 zł za szt.

VIRUTON BOHR to gotowy do użycia preparat do mycia i dezynfekcji narzędzi obrotowych. Charakteryzuje się wysoką tolerancją materiałową (nie zawiera aldehydów), szerokim spektrum mikrobójczym (bakterie, prątki, grzyby, wirusy), krótkim czasem działania. Zawiera inhibitory korozji i ma niskie pH. Skutecznie usuwa zaschnięte zabrudzenia organiczne. Preparat przeznaczony do jednoczesnego mycia i dezynfekcji precyzyjnych narzędzi obrotowych oraz pozostałych inwazyjnych instrumentów medycznych medycznych. Preparat jest gotowy do użycia. Viruton Bohr zalecany jest do dezynfekcji wierteł, frezów kostnych ze stali, twardych metali, diamentów, narzędzi ściernych i polerujących takich jak: gumki silikonowe, płytki ceramiczne oraz narzędzi do leczenia kanałowego. Zawiera inhibitor korozji, dzięki czemu idealnie chroni instrumenty ze stali i stopów metali. Może być stosowany do narzędzi z aluminium. Posiada bardzo dobre właściwości myjące, również w przypadku zaschniętych pozostałości organicznych. Może być stosowany poprzez zanurzenie w wannie do dezynfekcji lub w myjce ultradźwiękowej.

Sposób użycia:
Narzędzia bezpośrednio po użyciu zanurzyć w nierozcieńczonym preparacie. Starannie zanurzyć wszystkie elementy. Po określonym czasie działania narzędzia wyjąć z wanienki lub myjki, wypłukać w wodzie i osuszyć. W razie widocznych zanieczyszczeń usunąć je szczoteczką, a dezynfekowany wyrób zanurzyć ponownie w preparacie. Po osuszeniu czyste narzędzia poddać sterylizacji.

Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi.

Skład:
100 g zawiera: 0,15 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina 0,14 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól).

 

Opakowanie: 1000ml

 

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!