Biorepair Prep. Nadwrażliwość i Regeneracja 50ml

Nowy produkt

32,00 zł brutto

32,00 zł za op.

Biorepair® Terapia dzięki odbudowującemu działaniu microRepair® likwiduje nadwrażliwość zębów i regeneruje szkliwo. Nadwrażliwość zębów to bardzo powszechny problem. Pierwszą czynnością w walce z nadwrażliwością zębów jest odbudowanie uszkodzonej powierzchni szkliwa. Preparat Biorepair®  zwalcza nadwrażliwość zębów dzięki odbudowującemu działaniu cząsteczek microRepair®, które odbudowują szkliwo zębów i nie pozwalają bodźcom termicznym dotrzeć do nerwów zęba.

 

Nadwrażliwość zębów może być spowodowana trzema czynnikami: recesją dziąseł,  erozją szkliwa oraz profesjonalnymi zabiegami wybielającymi i zbyt agresywnymi pastami. Kuracja zmniejszająca nadwrażliwość zębów i regenerująca szkliwo Biorepair® odbudowuje szkliwo zęba, wiążąc się z nim. Już kilkukrotne zastosowanie odbudowuje naturalną barierę zęba i przynosi natychmiastową ulgę.

 

Zastosowanie Biorepair® na nadwrażliwość:  po zabiegu profesjonalnego wybielania, po zdjęciu aparatu nazębnego, w przypadku recesji dziąseł, w przypadku nadwrażliwości, w chorobach przyzębia, w przypadku bruksizmu, w przypadku erozji szkliwa.

 

 Sposób użycia:

Stosować po umyciu zębów. Nałożyć produkt na wewnętrzną powierzchnię silikonowej nakładki. Umieścić nakładkę w ustach i zacisnąć zęby. Pozostawić przez 2-3 minuty. Po wyjęciu nakładki ponownie wypłukać jamę ustną.  Stosować raz dziennie przez 7-10 dni, po codziennym myciu zębów. Powtarzać raz na 6 miesięcy lub  gdy jest to potrzebne.

 

 Nie zawiera związków fluoru, dwutlenku tytanu, laurylu sulfatowego sodu (SLS) i parabenów.

 

 

Opakowanie: pasta 50ml + aplikator w formie silikonowej nakładki

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!