Quatrodes ONE 1l - mycie, dezynfekcja powierz.

Nowy produkt

74,00 zł brutto

74,00 zł za szt.

QUATRODES ONE to wydajny koncentrat do jednoczesnego mycia i dezynfekcji powierzchni sprzętu medycznego. Ma szerokie spektrum mikrobójcze już od 0,5%, wyjątkowe właściwości myjące oraz delikatny, świeży zapach S wydajny koncentrat Przeznaczony do mycia i dezynfekcji sprzętu medycznego oraz dużych powierzchni zmywalnych jak unity, łóżka lekarskie, podłogi, blaty, ściany. Quatrodes One ze względu na wysoką tolerancję materiałową idealnie nadaje się do dezynfekcji materiałów obiciowych oraz wyrobów z tworzywa ABS, szkła, porcelany, gumy, stali szlachetnej oraz aluminium, niklu i chromu. Zalecany jest także do dezynfekcji poprzez zanurzenie oraz do wyrobów ze szkła akrylowego. Może być również stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością. Nie zawiera aldehydów i fenoli, dzięki czemu nie wywołuje reakcji alergicznych i nie odbarwia powierzchni. Nie wymaga spłukiwania. Ma przyjemny, kwiatowy zapach.

Sposób użycia:
Przygotować roztwór roboczy środka poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybór stężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 0,5% należy 5 ml koncentratu rozpuścić w 995 ml wody. Powierzchnia po dezynfekcji nie wymaga zmycia wodą.

Nie łączyć z innymi środkami czyszczącymi lub dezynfekującymi.

Skład:
100 g zawiera: 1,00 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina 3,13 g Chlorek didecylodimetyloamoniowy 2,54 g Hydrochlorek poliheksametylobiguanidynowy 2,50 g Octan kokosopropylenodiamino-anidyny

Opakowanie: butelka z dozownikiem 1000ml

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!