Ecolab Incidin Liquid Spray 650ml

Nowy produkt

28,90 zł brutto

28,90 zł za op

ECOLAB INCIDIN Liquid Spray 650 ml to bezaldehydowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także szyb, pulpitów, parapetów, blatów, desek klozetowych, klamek, miejsc trudno dostępnych, szczelin i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi. Ma szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HIV i rotawirusami).

Roztwór gotowy do użycia. Preparat wolny od aldehydów, nie wywiera drażniącego działania na drogi oddechowe. Posiada przyjemny zapach dając poczucie świeżości.

Sposób użycia:
Roztwór gotowy do użycia, do przecierania lub spryskiwania. Preparat nanieść na suchą ściereczkę, przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia lub z odległości 30 cm spryskać powierzchnię (ok. 40 ml na m2) i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku dezynfekcji urządzeń elektrycznych sprawdzić zawsze odłączenie aparatu od sieci.

Opakowanie: 650 ml butelka ze spryskiwaczem

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!