Ecolab Incidin Liquid Spray karnister 5l

Nowy produkt

135,00 zł brutto

135,00 zł za op.

ECOLAB INCIDIN Spray 5 L to bezaldehydowy preparat do szybkiej dezynfekcji powierzchni. Szybko działający preparat dezynfekcyjny do sprzętu medycznego (foteli zabiegowych, stomatologicznych, łóżek), aparatury medycznej, a także szyb, pulpitów, parapetów, blatów, desek klozetowych, klamek, miejsc trudno dostępnych, szczelin i wszelkich małych powierzchni odpornych na działanie alkoholi. Ma szerokie spektrum działania obejmujące bakterie (włącznie z Tbc), grzyby i wirusy (włącznie z HBV, HIV i rotawirusami).

Roztwór gotowy do użycia. Preparat wolny od aldehydów, nie wywiera drażniącego działania na drogi oddechowe. Posiada przyjemny zapach dając poczucie świeżości.

Sposób użycia:
Roztwór gotowy do użycia, do przecierania lub spryskiwania. Preparat nanieść na suchą ściereczkę, przetrzeć dezynfekowaną powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia lub z odległości 30 cm spryskać powierzchnię (ok. 40 ml na m2) i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku dezynfekcji urządzeń elektrycznych sprawdzić zawsze odłączenie aparatu od sieci.

Opakowanie: kanister 5L

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!