Tabletki koagulujące MAGNOLIA 50szt

Nowy produkt

139,00 zł brutto

139,00 zł za op

MAGNOLIA to dezynfekcyjno-antypieniące tabletki do ssaków. Opakowanie 50-tabletek (każda tabletka zawinięta jest w folie rozpuszczalną wodzie). Produkt zdecydowanie redukuje tworzenie sie piany wewnątrz dentystycznych systemów ssących, co jest szczególnie istotne w suchych systemach ssących. Tabletka zawiera środek dezynfekcyjny o przedłużonym działaniu wobec aspirowanego płynu. Zapobiega to powstawaniu przykrych zapachów w wyniku fermentacji i rozsiewaniu zarodników do otaczającego powietrza.

Testy wykonane przez BIOLAB (Milan - Italy), laboratorium akredytowane przez Włoskie Ministerstwo Zdrowia:
działanie bakteriobójcze (prEN 13727),
działanie grzybobójcze (prEN 13624)

Skuteczność dezynfekcyjna w warunkach praktycznego stosowania: CBT tamponu umieszczonego wewnątrz węża ssącego. Data 18/02/2005 1 tabletka ok.6 g. Rozpuszcza się w ciągu przeciętnego dnia pracy.Na koniec dnia pozostałe fragmenty można wypłukać gorącą wodą. 1 tabletka zawiera 1,2 g aldehydu ortoftalowego (aktywny środek dezynfekujący)

Produkt umożliwia dentyście ciągłość pracy nawet w przypadku aspiracji płynów pieniących. Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów i rozsiewaniu zarodników w powietrzu.

Opakowanie: 50 tabletek

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!