STOMYSENS Lakier reperujący do nadwrażliwości 4ml

Nowy produkt

169,99 zł brutto

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

169,99 zł za szt.

STOMYSENS to jedyny produkt zawierający cząsteczki microRepair® regenerujący szkliwo zębów. Specjalna molekularna struktura zawierająca kryształki syntetycznego hydroksyapatytu (microRepair®) tworzy na powierzchni zęba ochronną powłokę biomimetyczną, co wspomaga proces regeneracji szkliwa.

 

STOMYSENS to zawiesina zawierająca cząsteczki microRepair® przeznaczona do zamykania kanalików zębinowych oraz remineralizacji szkliwa. Poprzez uwalnianie cynku z cząsteczek microRepair® STOMYSENS wykazuje skuteczne działanie antyseptyczne w całej jamie ustnej, chroniąc zęby narażone na kontakt z kwasami i bakteriami.

 

Dzięki innowacyjnemu działaniu cząsteczek microRepair® STOMYSENS ma potrójne, unikalne działanie:

·         zwalcza nadwrażliwość i naprawia szkliwo

·         remineralizuje

·         chroni (działa antybakteryjnie dzięki jonom cynku)

 

 

Zalecane stosowanie:

przed i po zabiegu scalingu, po wygładzaniu powierzchni korzeni oraz w celu zmniejszania nadwrażliwości zębów i szyjek zębowych.

 

 

Sposób użycia w gabinecie i dla pacjenta:

Energicznie wstrząsnąć przed użyciem. Odizolować wcześniej leczony ząb przy pomocy tamponów z waty, zachowując jego powierzchnię wilgotną, co wspomaga aplikację produktu. Nałożyć zawiesinę STOMYSENS przy pomocy załączonego mikro pędzelka na obszary wcześniej leczone przez profesjonalistę w gabinecie. Po użyciu natychmiast zamknąć butelkę. Nie płukać ust zaraz po zakończeniu leczenia, splunąć. Odczekać godzinę przed jedzeniem lub piciem.

 

Skład:

Aqua, Alcohol Denat., Zinc PCA, Zinc Hydroxyapatite, PVM/MA Copolymer, Lactoferrin, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol

 

Opakowanie zawiera:  1 buteleczka 4ml+ 10 szczoteczek aplikujących

Product successfully added to the product comparison!