Płyn Biorepair 500 ml

Nowy produkt

20,90 zł brutto

20,90 zł za szt.

Dzięki specjalnej formule Płyn do płukania ust BioRepair ma silne działanie przeciwbakteryjne, możliwe dzięki synergicznemu działaniu jonu cynku, zawartego w MICROREPAIR i cząsteczki cynku PCA. Ponadto wykazuje wyjątkowo skuteczne działanie przeciwbakteryjne, mimo że nie zawiera chlorheksydyny i nie powoduje tym samym uciążliwych przebarwień zębów. MICROREPAIR to cząsteczki mikrometryczne biologicznie aktywne, złożone z substancji o nazwie węglan-apatyt z dodatkiem cynku, której formuła jest bardzo zbliżona do składu chemicznego i budowy szkliwa. MICROREPAIR wiąże się ze strukturą powierzchni szkliwa i zębiny, przenikając do najmniejszych uszkodzeń w zębach, wzmacniając jednocześnie działanie past do zębów BioRepair. Płyn Biorepair odbudowuje szkliwo, działa przeciwbakteryjnie, zapobiega tworzeniu się płytki nazębnej, kamienia nazębnego i próchnicy, likwiduje nadwrażliwość zębów.

Stosowanie :
Płyn do płukania ust BioRepair Plus ma postać stężoną i należy go rozcieńczyć przed użyciem. Wstrząsnąć przed użyciem. Napełnić miarkę do wysokości 10 ml. Dodać wodę do wysokości 20 ml. Płukać usta przez około 20 sekund.
Zaleca się stosowanie Płynu do płukania ust BioRepair Plus trzy razy dziennie po umyciu zębów lub wtedy, gdy nie ma możliwości użycia pasty i szczoteczki do zębów.
W przypadku podrażnień jamy ustnej, płyn należy bardziej rozcieńczyć. Nie połykać. Nie powinny go stosować dzieci poniżej 6 roku życia.

Skład:
Aqua, Alkohol drenat., Glycerin, Xylitol, Polysorbate 20, Zinc PCA, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP, Copolymer, Zinc Carbonate Hydroxyapatite, Aroma, Sodium Myristoyl, Sarcosinate, Sodium Metyl Cocoyl Taurate, Sodium Saccharin, Benzyl Alkohol, Tromethamine, Limonene.

 
Opakowanie: 500 ml

30 Inne produkty w tej kategorii

Product successfully added to the product comparison!